About original

Susitikome. Įsimylėjome vienas kitą ir norą gražiai rengtis.
Po ilgų kelionių ir vaikščiojimų po įvairiausius mados namus, vieną dieną Beata iš darbo grįžo nutrintomis iki kraujo kojomis (o dirbo gerai žinomoje, milijardus dolerių per metus generuojančioje, drabužių parduotuvėje). Ten buvo privaloma dirbant nešioti duotus batus, net jai batai nepatogūs ir trina kojas.
Nusprendėme jog reikia išeiti, nes dirbti įmonėje, kuriems pinigai ir taisyklės yra aukščiau žmogiškumo ji negalėjo...
Tada nutarėme atidaryti savo geidžiamiausių prekių ženklų parduotuvę, kad galėtume daryti tą patį - tik geriau. Būti draugiškesni savo klientams ir darbuotojams bei suteikti geresnes kainas bei įdomesnius drabužių modelius.

*2017 m. įrengėme savo pirmą parduotuvę iš medžio ir palečių savo rankomis.
Parduotuvės norėjome Vilniuje, tačiau atidarėmė kitoje sostinėje - Telšiuose, su idėja, jog Deivido gimtinės gyventojams nebereikėtų vykti į didžiuosius miestus, jog rastų kažko unikalaus, kokybiško, pateikto su meile ir rūpesčiu, bei už patrauklią kainą.
Praleidome begalę laiko, kol radome pirmuosius tiekėjus. Visas turimas santaupas išleidome ir padarėme pirmą užsakymą. Sulaukėme prekių, kurios toli gražu neatitiko nei nuotraukų, nei mūsų vizijos ko tikėjomės.
Atidarę siuntas nežinojome juoktis ar verkti:
*Nuotrokoje ASOS klasikinės kelnės, į kurias sugebėjome tilpti abu... "Labai romantiška..."
Ši romantika neišgąsdino mūsų, tad pradėjome dar intensyviau keliauti ir ieškoti sąžiningų tiekėjų, kurie parduotų ne katę maiše ir turėtų naujų kolekcijų vardinių drabužių už teisingą kainą. 
Kodėl vardinių? Nes pripažintas, ilgai rinkoje esantis vardas, net ir gaminamas Kinijoje užtikrina savo kokybę.
Taip atsirado internetinė, tarpautinė, šeimos vertybėmis pagrįsta -www.dboutlet.lt vardinių drabužių ir aksesuarų parduotuvė. Čia mes parduodame tik originalius bei kruopščiai savo akimis ir rankomis atrinktus, geidžiamiausius prekinių ženklų drabužius.
Didžiąją dalį mūsų asortimento sudaro išskirtinės, vienetinio leidimo prekės, kurių turime tik po keletą vienetų, todėl nepraleisk progos atsinaujinti savo garderobą už patrauklią kainą bei prisidėti prie Lietuviško jaunos šeimos verslo augimo, kuriems sąžiningumas ir rūpestis savo klientais yra numeris vienas!
Su meile ir pagarba savo klientams - db OUTLET įkūrėjai - Deividas ir Beata.