Apie mus

Susitikome.

Pamilome vienas kitą, o mūsų neblėstanti aistra vienas kitam ir gražiai, kokybiškai aprangai – tapo pamatu kurti ne tik bendrus namus, bet ir bendrą verslą. 

Jaunas žmogus ir didelės svajonės yra tai, kas šitą pasaulį daro lengvai išprotėjusį, nuspalvina ryškesnėmis spalvomis ir, žinoma, palydi į brandą, kuomet kiekvienas žingsnis įvertinamas kur kas racionaliau ir atidžiau.

Mes tokie, Deividas ir Beata – jauni, įsimylėję savo svajones, kartais per daug ugningi, rizikuojantys, siekiantys. Ir visgi, laimingi išdrįsę už nugarų palikti senuosius darbus, kurie nebekėlė pasitenkinimo, ir imtis savo veiklos, tokios, kuri teiktų džiaugsmą net ir tuomet, jei būtume savo pačių klientais.

Taip mes atidarėme jau pamėgtų, patikrintos kokybės prekinių ženklų parduotuvę. Keletas svarbiausių principų, kuriais remiantis vykdome savo veiklą – draugystė su klientais ir darbuotojais. Aiškiai žinome, kad be jų – mūsų veikla būtų neįmanoma, todėl džiaugiamės ir esame dėkingi už kiekvieną iš jų. Nuolat bendradarbiaujame su patikimais tiekėjais, kurių dėka savo klientams galime pasiūlyti puikią kokybę ir įdomų dizainą už žemesnę nei įprasta kainą. Tai laikome vienu iš savo pranašumų.

 

 
*2017 m. iš medžio ir palečių, savo pačių rankomis, įkūrėme pirmąją parduotuvę.

Svajojome apie parduotuvę Vilniuje, tačiau atidarėme kitoje sostinėje – Telšiuose. Mintis, kad Deivido gimtinės gyventojai savo mieste galės rasti unikalius ir kokybiškus drabužius, kuriuos įsigys už prieinamą kainą – nepaliko dvejonių. Surasti pirmuosius tiekėjus pasirodė kur kas sudėtingesnė užduotis nei, kad manėme iš pradžių. Galiausiai, išleidę visas turimas santaupas,  atlikome pirmą užsakymą.

Atidarę siuntas nežinojome juoktis ar verkti:

 

*Nuotraukoje klasikinės kelnės iš ASOS į kurias be vargo tilpome abu. Vis dar jas saugome.

Neišsigandome – pradėjome tik dar intensyviau keliauti ir ieškoti sąžiningų tiekėjų, kurie pateisintų mūsų lūkesčius. Ieškojome vardinių drabužių už teisingą kainą. 

Kodėl vardinių? Nes laiko ir vartotojo patikrintas vardas – užtikrina savo kokybę.

Taip atsirado internetinė, šeimos vertybėmis pagrįsta - www.dboutlet.lt vardinių drabužių ir aksesuarų parduotuvė. Čia mes parduodame tik originalius bei kruopščiai atrinktus prekinius ženklus.

Didžiąją dalį mūsų asortimento sudaro išskirtinės, vienetinio leidimo prekės, kurių turime tik po keletą vienetų, todėl kviečiame nepraleisti progos atsinaujinti garderobą, sutaupyti ir  prisidėti prie lietuviško jaunos šeimos verslo augimo. Džiaugiamės, kad esate ir dedame nuoširdžias pastangas, kad džiaugsmą neštume ir jums.

 

Su gražiausiais linkėjimais - db OUTLET įkūrėjai - Deividas ir Beata.