KAINŲ ETIKETĖS

Kodėl kartais etiketėje būna nurodytos dvi kainos – didesnė kaina būna užklijuota ant mažesnės?

Etiketės spausdinamos prieš daug laiko iki prekės patenka į parduotuvę. Priežastis, kodėl etiketėje būna dvi skirtingos kainos, yra ta, kad prieš parduodant atliekamas modelio kainos perskaičiavimas. Kaina gali ir sumažėti, ir padidėti. Kainų keitimo priežastys gali būti įvairios – pradedant ekonominiais veiksniais, pavyzdžiui, pasikeitus valiutos kursui arba pasikeitus transporto kainoms, ir baigiant tipiškomis žmogaus klaidomis. Tokiu  atveju neteisinga kaina užbraukiama, o ant senos užrašoma nauja.

 

Ar tiesa, kad prieš akciją padidinamos pradinės produktų kainos?

Nustatyti didesnę kainą ir akcijos kainą tuo pačiu metu yra neteisėta. Tokios praktikos db OUTLET parduotuvėse nebūna. Galimi kainų pokyčiai vyksta prieš pateikiant produktą į parduotuvę.

 

Kodėl ne visų to paties modelio spalvų kainos būna sumažintos?

Sprendimą sumažinti kainą lemia daug veiksnių (įskaitant klientų susidomėjimą atitinkamu modeliu). Kartais kai kurios spalvos būna ne tokios populiarios, taigi, linkstama sumažinti tokių spalvų modelių kainas. Todėl gali atsitikti, kad tos pačios prekės vienos spalvos kaina bus sumažinta, o kitos išliks nepakitusi.