Kaip pirkti?

Mes dedame visas pastangas, kad apsipirkimas pas mus būtų kuo saugesnis, greitesnis ir patogesnis. Toliau rasite informaciją apie standartinę procedūrą, kurios reikia laikytis apsiperkant pas mus.

Mūsų svetainėje galimas apsipirkimas kaip švečiui, neturint db OUTLET kliento paskyros.

Rekomenduojame susikurti paskyrą, tada kitas atsiskaitymas užtruks tik minutę, nes kontaktiniai duomenys bus išsaugoti.  Taip pat galėsite lengvai pasiekti užsakymų istorija ir parsisiųsti sąskaitas-faktūras.

Jei jau turite susikūrę paskyrą - prisijungti galite >> paspaudę čia <<

Jei norite susikurti kliento paskyrą, tai galite padaryti >> paspaudę čia <<

1. Įsidėkite jums patinkančias prekes į krepšelį. Krepšelyje galite keisti kiekį ir panaikinti prekes, dėl kurių persigalvojote. Pirkinių krepšelį rasite interneto svetainės viršuje, dešiniame kampe. Dėl didelios prekių paklausos, prekės Jums bus rezervuotos 20 minučių.

2. Jei esate tikri, kad jūsų pirkinių krepšelis parengtas, galite pereiti prie atsiskaitymo proceso. Kito žingsnio metu galėsite įrašyti savo duomenis, reikalingus pristatymui ir pasirinkti Jums tinkamiausią pristatymo bei apmokėjimo būdą. Taip pat bus vieta nuolaidos kodo panaudojimui (jei tokį turite).

Jei dar neprenumeruojate db OUTLET naujienlaiškio, siūlome tai padaryti. Užsiregistruoti galite www.dboutlet.lt pagrindiniame puslapyje.

3. Atsiskaitymas db OUTLET el. parduotuvėje yra ypač greitas ir paprastas. Populiariausia ir saugiausia Lietuvoje apmokėjimo sistema - atsiskaitymas per Paysera. Sekite instrukcijas ir būsite nukreipti į Payserą atsiskaitymo langą, kur galėsite pasirinkti, per kokį banką norite atsiskaityti (Swed, Seb, Luminor ir kiti).

Kitas, greičiausias būdas - suvesti kortelės duomenis mokėjimo lange. *CSV - 3 skaičių kodas, kurį rasite mokėjimo kortelės kitoje pusėje.

*Pasirenkant pristatymą į Omniva paštomatą, galėsite pasirinkti tik po apmokėjimo. Jeigu nepasirinksite paštomato - sistema pati parinks arčiausiai esantį paštomatą, pagal Jūsų įvestą adresą.

Po to, kai pateiksite savo užsakymą, gausite automatinį patvirtinimą trumpąja žinute ir el. paštu, kuriame bus informacija apie tolesnį užsakymo apdorojimą.

Malonaus apsipirkimo!

db OUTLET komanda