KAIP PIRKTI

Mes dedame visas pastangas, kad apsipirkimas pas mus būtų kuo saugesnis, greitesnis ir patogesnis. Toliau rasite informaciją apie standartinę procedūrą, kurios reikia laikytis apsiperkant pas mus.

Rekomenduojame susikurti paskyrą, tada kitas atsiskaitymas užtruks tik keletą sekundžių bei galėsite lengvai pasiekti užsakymų istorija ir parsisiųsti sąskaitas-faktūras.

1. Įsidėkite jums patinkančias prekes į krepšelį. Krepšelyje galite keisti kiekį ir panaikinti prekes, dėl kurių persigalvojote. Pirkinių krepšelį rasite interneto svetainės viršuje, dešiniame kampe.

2. Jei esate tikri, kad jūsų pirkinių krepšelis parengtas, galite pereiti prie atsiskaitymo proceso. Kito žingsnio metu galėsite įrašyti savo duomenis, reikalingus pristatymui ir pasirinkti Jums tinkamiausią pristatymo bei apmokėjimo būdą. 

3. Atsiskaitymas db OUTLET el. parduotuvėje yra ypač greitas ir paprastas. Lengviausias būdas - įrašyti ant Jūsų kortelės esančius duomenis apmokėjimo lauke. *CSV - tai 3 skaičiai, esantys kortelės gale.

*Sumokėti už prekes galima VISA, MAESTRO ir MASTERCARD debetinėmis bei kreditinėmis kortelėmis, Paysera arba atsiskaityti grynaisiais atvykus kurjeriui.

*Pasirenkant pristatymą per Omnivą, paštomatą galėsite pasirinkti tik po apmokėjimo.

Po to, kai pateiksite savo užsakymą, gausite automatinį patvirtinimą trumpąja žinute ir el. paštu, kuriame bus informacija apie tolesnį užsakymo apdorojimą.

Malonaus apsipirkimo!

db OUTLET komanda